Zmień pracę i realizuj marzenia!

Zmień pracę, realizuj marzenia! Koniec z niedopasowanymi ofertami pracy! Opowiedz nam o swoich preferencjach zawodowych, a my zrekrutujemy dla Ciebie właściwego pracodawcę! Po upływie okresu próbnego otrzymasz od nas Wyjątkowy Prezent.

Wszystko za FREE! : )

OFERTY PRACY

REKRUTACJA PRACODAWCY

Koniec z niedopasowanymi ofertami pracy i stratą czasu na rozmowy kwalifikacyjne, które nie spełniają Twoich oczekiwań! Podziel się z nami swoimi preferencjami, a my zrekutujemy dla Ciebie optymalnego pracodawcę. Po przejściu okresu próbnego otrzymasz wyjątkowy prezent!
To wszystko za darmo!

SZKOLENIA

Zwiększ swoją wewnętrzną motywację do rozwoju! Nasze szkolenia umożliwiają podnoszenie kompetencji dopasowane do każdego uczestnika w obszarach przejawiających się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Otrzymasz unikalną wiedzę na temat siebie oraz informację zwrotną od trenera!

DORADZTWO ZAWODOWE

Nie jesteś pewien swojej ścieżki kariery? Chciałbyś dowiedzieć się w którym kierunku najlepiej się rozwijać? A może potrzebujesz pomocy przy stworzeniu CV? Dzięki konsultacjom z doradztwa zawodowego dowiesz się o wiele więcej! Umów się już dziś!

 

NASZE TESTY

Sprawdź: 

 

          W jakiej pracy odnajdziesz się najlepiej i co Cię motywuje

          Jakie są Twoje predyspozycje zawodowe i kompetencje

          Jakie są Twoje silne i słabe strony we współpracy z innymi

Wypróbuj za darmo!

Wypróbuj za darmo!

ROLE GRUPOWE

 

Kandydaci o nas

Im już pomogliśmy, teraz chcemy pomóc Tobie!

Adam Nowacki

Rekruterzy Make My Mind są specjalistami w swojej branży. Zwrócili mi uwagę na szereg aspektów ważnych w trakcie ubiegania się o pracę. Potrafią w wyjątkowo naturalny sposób stworzyć bardzo przyjazną atmosferę podczas spotkania biznesowego. Posiadają wyjątkowe umiejętności budowania relacji, co ułatwia kandydatom autoprezentację, a finalnie przynosi pozytywny efekt wszystkim stronom uczestniczącym w rekrutacji.

Wojciech Januszek

I’m a paragraph. Double click me or click Edit Text, it's easy.

Firma od początku procesu rekrutacyjnego wywiera bardzo pozytywne wrażenie. Na ogromny plus osoba Pani Jowity Laube, od pierwszego telefonu aż do końca rekrutacji nie tylko kierowała profesjonalnie całością ale również starała się przybliżyć osobisty profil i wykonać wywiad jak najbardziej odwzorowujący kandydata. Ocena bez wątpliwości 5/5 ;) Polecam serdecznie

James Doe

Tomasz Szuster

I think that Aleksandra has very good intuition or complex classification skills or both :)
Either way She reach out to me with interesting and precisely selected offers witch at the end resulted in possibility to grow and develop my area of interest.
I think in the future Ola will be good mentor, to pass knowledge how to be very effective and reduce unnecessary time waste of employee and employer during job interview.
With this high ratio of hits you should be also good as matchmaker 

Make my mind Sp. z o.o.

KRS: 0000677255, NIP: 7451847771,

REGON: 366168664


Adres:

ul. Fredry 2/5a

61-701 Poznań, Polska

Email: kontakt@makemymind.pl
Tel: +48 507 509 633

Skontaktuj się!

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon