FAQ - Fitness dla umysłu.

Treningi

Czy w treningach mogą brać udział tylko pojedyncze osoby fizyczne? Co jeśli chciałbym zorganizować szkolenie dla firmy?


Nasze treningi realizujemy zarówno w grupach otwartych - dla osób fizycznych, jak i w grupach zamkniętych - dla firm. Rekrutacja do grup otwartych odbywa się za pośrednictwem zapisów online na naszej stronie internetowej. Jeśli chciałbyś/chciałabyś zorganizować szkolenie zamknięte dla pracowników Twojej firmy napisz do nas na adres: treningi@makemymind.pl
Gdzie odbywają się treningi?


W zależności od miasta, w którym trenuje dana grupa – są to różne miejsca. Informacje o dokładnej lokalizacji szkolenia znajdziesz na naszej stronie internetowej. W przypadku treningów dla grup zamkniętych - jeśli dysponujesz odpowiednią salą możemy też zorganizować szkolenia u Ciebie w firmie.
Co to są treningi?


Treningi to nic innego jak forma mikro-szkolenia z kompetencji miękkich. Zdecydowaliśmy się na taką nazwę ponieważ stawiamy na aktywne podejście do nauki i rozwoju. Uważamy, że najlepszą formą nauki jest praktyka i tak właśnie projektujemy nasze treningi, aby ich uczestnicy mogli przećwiczyć poznane techniki. Nasi trenerzy zadbają o podniesienie poziomu wybranych kompetencji uczestników, dzięki wykorzystaniu różnorodnych i aktywizujących metod szkoleniowych na podstawie case study oraz specjalnie dobranych ćwiczeń.
Co to jest cykl treningowy?


Cykl treningowy to 12 treningów, trwających dwie godziny zegarowe, skoncentrowanych na podnoszeniu poziomu jednej, wybranej kompetencji. Cykl rozpoczyna test, który ma za zadanie określić wyjściowy poziom trenowanej kompetencji. Następnie po treningach przeprowadzany jest drugi test, sprawdzający postęp uczestników treningu. Podsumowaniem całego cyklu jest raport, który otrzymuje każdy trenowany – znajdują się w nim informacje zwrotne z procesu treningowego, oraz z obu testów.
Czy możecie przygotować szkolenie, którego nie ma na stronie?


Oczywiście. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenia z ponad 30 kompetencji miękkich. Na stronie znajdują się informacje dotyczące grup otwartych, do których obecnie rekrutujemy – jeśli interesuje Cię szkolenie zamknięte lub szkolenie otwarte, którego akurat w tej chwili nie ma na stronie, napisz do nas na adres: treningi@makemymind.pl

Płatności

Ile kosztuje udział w cyklu treningowym?


Cały cykl treningowy kosztuje 2640zł. Jest to cena za 24 godziny szkoleniowe, raport z wyjściowego poziomu trenowanej kompetencji oraz obszerny raport ewaluacyjny po zakończonym cyklu.
Ile kosztuje pojedynczy trening?


Pojedynczy trening kosztuje 220zł, poza pierwszym treningiem, którego promocyjna cena wynosi 199zł.
Jak wygląda kwestia płatności?


Kwota za udział w Cyklu Treningowym pobierana jest miesięcznie z góry w terminie do dnia poprzedzającego dzień odbycia pierwszego treningu w danym miesiącu kalendarzowym.
Cena odpowiada liczbie treningów, które odbędą się w danym miesiącu.
Czy można zapłacić z góry za cały cykl szkoleniowy?


Tak, należy jednak pamiętać, że opłata nie uprawnia do odbioru certyfikatu ukończenia szkolenia. Taki dokument wydany jest tylko uczestnikom, którzy zapłacili za całe szkolenie i uczestniczyli w minimum 80% treningów w trakcie danego cyklu.
Czy jeśli nie pojawię się na treningu mogę się ubiegać o zwrot pieniędzy?


Nie. Natomiast każdemu uczestnikowi przysługuje prawo do 2-krotnego zamienienia grupy treningowej, na inną w ramach tego samego tygodnia roboczego, w trakcie całego cyklu. Ponadto nieobecny uczestnik dostanie drogą mailową od organizatora materiały szkoleniowe z treningu na, którym był nieobecny w ciągu 5-ciu dni roboczych od zakończenia danego treningu.
Czy dany trening może się nie odbyć?


Tak. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania danego treningu nie później niż 3 dni robocze przed jego rozpoczęciem. W takiej sytuacji organizator zaproponuje uczestnikom cyklu treningowego termin zastępczy. Jeśli ustalenie takiego terminu nie będzie możliwe, organizator zobowiązuje się do oddania uczestnikom treningu kwoty pokrywającej cenę danego treningu.

Masz inne pytanie? Napisz do nas!

Make my mind Sp. z o.o.

KRS: 0000677255, NIP: 7451847771,

REGON: 366168664


Adres:
ul. Fredry 2/5a

61-701 Poznań, Polska

Email: kontakt@makemymind.pl
Tel: +48 507 509 633

Skontaktuj się!

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon