BUDUJEMY EFEKTYWNE I ZGRANE ZESPOŁY

Escape Center

Rekrutacja IT

Treningi kompetencji miękkich

Badania

Employer Branding

Teambuilding

BEZPŁATNA

 

REKRUTACJA IT

Od 2014 roku rekrutujemy specjalistów z branży IT, odnosimy sukcesy zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Charakteryzuje nas szybkość i skuteczność działania, przeciętna rekrutacja trwa mniej niż miesiąc, a niektóre udaje nam się sfinalizować nawet w ciągu jednego dnia! Zwracamy szczególną uwagę na zrozumienie potrzeb Klientów, co skutkuje zatrudnianiem najlepiej dopasowanych kandydatów. Naszą misją jest tworzenie zgranych zespołów, ponieważ wierzymy, że zapewnia to długoterminową i efektywną współpracę. Oferujemy wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego, a także po jego zakończeniu. Dajemy gwarancję na każdą rekrutację, chociaż w ciągu ostatniego roku nasi Klienci skorzystali z niej tylko raz.

ESCAPE CENTER

To alternatywa dla klasycznych narzędzi pomiaru kompetencji miękkich, takich jak Assessment Center. Projekt integruje procesy rekrutacji i budowy zespołu z koncepcją pokoju zagadek. Metoda utrzymana jest w naukowej formule, a o jej miarodajność dbają specjaliści z dziedziny psychologii i kognitywistyki, stanowiący fundament naszego zespołu

EMPLOYER BRANDING

Zależy Ci na Twoich pracownikach? Pokaż to! 
Nasz szeroki wachlarz działań pomoże Ci wypromować się jako pracodawca z wyboru, czyli pracodawca rozpoznawalny i przyciągający swoją autentycznością. 
Zadbamy między innymi o: 

  • Badanie wartości i mocnych stron organizacji. 

  • Zebranie atutów pracy w organizacji. 

  • Kampanię wizerunkową. 

Badanie efektywności podejmowanych działań i ewaluację. 
Zwiększ rozpoznawalność swojej marki i przyciągaj talenty dopasowane do Twojej organizacji pod względem wyznawanych wartości! 

BADANIA SELEKCYJNE

Jesteśmy pierwszą w Polsce agencją pracy opierającą rekrutacje na rzetelnych badaniach. Badania selekcyjne to proces mierzenia kompetencji kandydatów aplikujących na dane stanowisko w celu wybrania tych najodpowiedniejszych, odbywają się przy użyciu wielu różnych metod. Za pomocą różnych środków używanych w badaniach selekcyjnych można ocenić zarówno umiejętności techniczne, wiedzę specjalistyczną, jak i poziom natężenia preferowanych cech psychologicznych, które powinien posiadać idealny kandydat. Korzystamy między innymi z testów psychologicznych, wywiadów behawioralnych, symulacji i ośrodków ocen kompetencyjnych.

TRENINGI KOMPETENCJI MIĘKKICH

Fitness dla umysłu to treningi kompetencji miękkich, ujęte w formie krótkich, systematycznych spotkań z angażującymi uczestników ćwiczeniami.

-> Czas: 2-godzinne treningi w popołudniowych godzinach

-> Metody: praktyczne ćwiczenia - uczenie przez doświadczanie

-> Kompetencje: indywidualny dobór planu treningowego

-> Badania: możliwość zbadania potrzeb testami kompetencyjnymi

TEAMBUILDING

Współpraca, integracja, zabawa!

Kreatywny team building to budowanie zespołu za pomocą twórczych, autorskich technik warsztatowych. Wzmacniamy więzi między pracownikami poprzez zabawę i pobudzanie abstrakcyjnego myślenia. Korzystamy z wyobraźni, ruchu, dźwięku i obrazu, aby rozwijać umiejętności interpersonalne wpływające na pracę zespołową u Twoich pracowników.

 

Nasi klienci

TESTIMONIALE

“Pracownicy angażują się w rekrutację jak żadna inna firma. A miałem do czynienia

z kilkoma. MMM dostarczyło nam w umówionym terminie bardzo dobrych kandydatów. W finale mieliśmy ich więcej do wyboru niż się spodziewaliśmy. Zatrudniona osoba spisuje się bardzo dobrze, ma doświadczenie, którego potrzebowaliśmy, wykazuje się także myśleniem, energią. Osobiste zaangażowanie ludzi z MMM
w rekrutację uważam za ich największy atut. Nie czuliśmy się jak kolejni klienci, którym coś trzeba wysłać. A MMM pracowała tak, jakby szukała tych ludzi dla siebie”.

DOMINIK GOLENIA | CEO | FITATU

„Make my mind udowodniło nam, że "dopasowanie usług do potrzeb każdego klienta" i "szyte na miarę" to nie tylko hasła tak często nadużywane na tym rynku. (...) Nie traktujemy MMM jako usługodawcę, lecz jako ważnego dla nas partnera na trudnym i dynamicznie rozwijającym się rynku IT”.

MICHAŁ STOPA | CEO | N-EDUCATIO

„Make my mind działa wszechstronnie i wielopłaszczyznowo. Rozpoczęliśmy od analizy sytuacji
na rynku pracy oraz moich potrzeb. Rekruterzy na bieżąco utrzymywali ze mną kontakt
i przekazywali informacje o statusie prowadzonych rekrutacji. W efekcie dzięki nim i ich radom udało się w krótkim czasie zbudować bardzo sprawny team”.

TOMASZ KOWALCZYK | CEO | NEUROSYS

Klienci:

Partnerzy:

Make my mind Sp. z o.o.

KRS: 0000677255, NIP: 7451847771,

REGON: 366168664


Adres:

ul. Fredry 2/5a

61-701 Poznań, Polska

Email: kontakt@makemymind.pl
Tel: +48 507 509 633

Skontaktuj się!

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon