FITNESS DLA UMYSŁU

Treningi z przywództwa dla Liderów

Cykl treningów z przywództwa

podstawowe informacje

Termin

29.10.2019

16:00

Lokalizacja

Wrocław

Czas trwania treningu

120 min

Liczba treningów

1 trening / tydz. (czwartek)

Karnet treningowy

12 treningów

Dla kogo?

Dyrektorzy, Teamleaderzy,

Kierownicy, Manadżerowie,

Przyszli Liderzy

Co od nas otrzymasz?

RAPORT

Z TESTU

OMÓWIENIE WYNIKÓW

Z EKSPERTEM

BADANIE

EWALUACYJNE

Jeśli pomożesz nam budować społeczność osób, którzy dbają o swój rozwój

możesz trenować swoje kompetencje za darmo!**

* Cena regularna: 3 miesiące – 3 000 zł (Cena obejmuję 12 treningów + raport z testu + umówienie wyników z ekspertem oraz badanie ewaluacyjne po zakończonym cyklu . Istnieje możliwość rozłożenia kwoty szkolenia na miesięczne raty.)

**  Trening będą darmowe przy uzyskaniu dofinansowania na wysokość 80% oraz udzielania zgody marketingowej oraz wizerunkowej. 

Harmonogram treningów

Treningi dla liderów w ramach Fitnessu dla Twojego umysłu to zajęcia o charakterze warsztatowym, organizowane w zespołach 8-14 osób, które nastawione są na rozwój kompetencji związanych z byciem efektywnym liderem.

Ponadto treningi te są doskonałą okazją na wymianę doświadczeń i strategii działania z innymi liderami oraz tworzenie siatki nowych kontaktów.

Cały cykl treningowy został podzielony na trzy filary przywództwa:  

Filar komunikacji z zespołem

Filar kompetencji osobistych

Filar kompetencji osobistych

Jak wygląda proces?

Wypełnij formularz

nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, by ustalić harmonogram treningów

Zarezerwuj wejściówkę na pierwszy trening

spiesz się - ograniczona liczba miejsc. Realizujemy treningi w grupach maks. 14-osobowych

1

2

Sprawdź poziom swoich kompetencji liderskich

Otrzymasz email z testem, harmonogram treningów oraz regulamin. 

3

4

Pierwszy trening

Przyjdź i rozwijaj swoje kompetencje liderskie. Skonsultuj swoje wyniki testu z naszym specjalistą.

Co zyskujesz?

Poznasz narzędzia, które umożliwią Ci skuteczną i perswazyjna komunikację

 

Określisz własną, osobistą wizję wyrazistego i efektywnego przywództwa

 

Nabędziesz umiejętność związanych z zarządzaniem zadaniami i zwiększeniem kontroli nad dniem pracy swoim oraz Twoich pracowników

 

Dowiesz się jak zbudować i podtrzymać wizerunek lidera

NASI TRENERZY

Kinga Michalak

Prezes firmy Make My Mind sp. z o.o.
Specjalizuje się w obszarze strategii rekrutacyjnych i Employer Brandingowych. Od siedmiu lat buduje zespoły IT. Ostatnie cztery lata poświęciła rozwijaniu agencji rekrutacyjnej, starając się odświeżać innowacyjnymi rozwiązaniami obszar Human Resources polskich i zagranicznych organizacji.

 

Odpowiedzialna za rozwój takich projektów jak Escape Centre - audyty kompetencyjne dla pracowników poprzez rozwiązywanie zagadek w Escape roomach czy szkoleń w Virtual Reality. Aktualnie równie mocno zaangażowana w rozwijanie start-upu i zarządzanie projektami badawczo - rozwojowymi z obszaru dopasowania pracownika do kultury organizacyjne pod kątem jego predyspozycji i preferencji.

 

Trenerka kompetencji miękkich z przepracowanymi ponad 800 godzinami na sali szkoleniowej. Efektem doświadczenia edukacyjnego jest jej nowy projekt benefitu szkoleniowego dla pracowników w formie karnetu “Fitness dla umysłu”. Jej domeną jest kreacja połączona z wiedzą psychologiczną i analityczno-artystycznym zacięciem.

Michał Łęgowski

Jest akredytowanym coachem ACC (International Coaching Federation), trenerem umiejętności społecznych i praktykiem biznesowym. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu o profilu absolwenta trenera biznesu, posiadam certyfikację VCC (Vocational Competence Certificate) i NSB (Neuro-lingustic programming in Business). ​

Jego główne zajęcie to pełnienie funkcji prezesa zarządu spółki – firmy szkoleniowej TrainBrain Polska Sp.z o.o. czyli prowadzenie szkoleń. Ponadto jest mówcą zaawansowanym (certyfikat ACS, ALB)Tostmasters International – międzynarodowej organizacji zajmującej się profesjonalnymi przemówieniami publicznymi. Pełni rolę mentora w AIP inkubatory.pl, gdzie pomaga rozwijać się start-upom i ściśle współpracuje z Business Link, prowadząc szkolenia w formule Business Training.

 

Jako przedsiębiorca i biznesmen, wie jak pomagać ludziom w rozwoju osobistym i biznesie. To jego największa pasja od blisko 9 lat. Prywatnie jest ratownikiem WOPR, psychologiem oraz entuzjastą myrmekologii i sportów ekstremalnych.

Aneta Murakowska

Określana przez uczestników szkoleń człowiekiem renesansu, motywacyjnym mówcą, porywa charyzmą, energią, z pasją odkrywa w ludziach ich potencjał i dobre strony. Każdy z warsztatu wychodzi z ogromem inspiracji, motywacji oraz wiary w siebie i swój sukces. Słynie z ogromnej wiedzy, setek biznesowych i osobistych przykładów oraz imponującego doświadczenia. Sama z powodzeniem łączy w swej pracy dokonania artystycznej duszy z temperamentem kierowcy-rajdowca, reporterską przenikliwością i biznesowym talentem.​ 

 

Laureatka wielu branżowych nagród, absolwentka Executive Doctoral Business Administration Polskiej Akademii Nauk Instytutu Ekonomicznego – łączone studia doktoranckie i MBA. Ukończyła poznańską Akademię Muzyczną i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, absolwentka dwóch szkół trenerów, właścicielka własnej szkoły trenerów, pomysłodawca pierwszego w Polsce Klubu Networkingu.

 

Właścicielka firmy CreativeMedia wizerunek-doradztwo-szkolenia, uzyskała dyplom ukończenia kursu RTZ (Racjonalnej Terapii Zachowań), managera zarządzania zasobami ludzkimi, dyplom SPMP – Project Manager, dyplom Instytutu Europeistyki w Warszawie – ukończyła kurs na członków rad nadzorczych spółek skarbu państwa i spółek handlowych, ekspert ds. promocji i kontaktów z mediami, dziennikarz, redaktor, wykładowca; pomysłodawczyni i organizatorka pierwszego w Polsce Klubu Networkingu „Poznań mój biznes”, należy do grona ekspertów Wielkopolskiego Związku Pracodawców Prywatnych.​

Make my mind Sp. z o.o.

KRS: 0000677255, NIP: 7451847771,

REGON: 366168664


Adres:

ul. Fredry 2/5a

61-701 Poznań, Polska

Email: kontakt@makemymind.pl
Tel: +48 507 509 633

Skontaktuj się!

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon