FITNESS DLA UMYSŁU

Treningi z wystąpień publicznych

+

=

Cykl treningów z wystąpień publicznych  - informacje podstawowe

Termin pierwszego treningu

Lokalizacja

Długość trwania treningu

Liczba treningów w cyklu (24h)

Cena za cały cykl*

Dla kogo?

29.10.2019

Poznań, ul. Towarowa 35 

120 min

6 sesji treningowych

280zł**

Przyszłych i obecnych mówców, którzy chcą przedstawiać swoje prezentacje na najwyższym poziomie. 

* Cena regularna: 2 miesiące – 1 400 zł (Cena obejmuję 6 treningów  Istnieje możliwość rozłożenia kwoty szkolenia na miesięczne raty.)

**  Przy uzyskaniu dofinansowania na wysokość 80%

Treningi dla liderów w ramach Fitnessu dla Twojego umysłu to zajęcia o charakterze warsztatowym, organizowane w zespołach 8-14 osób, które nastawione są na rozwój kompetencji miękkich. 

 

Ponadto treningi te są doskonałą okazją na wymianę doświadczeń i strategii działania  oraz tworzenie siatki nowych kontaktów.
 

Jak wygląda proces?

Wypełnij formularz

nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, by ustalić harmonogram treningów

Zarezerwuj wejściówkę na pierwszy trening

spiesz się - ograniczona liczba miejsc. Realizujemy treningi w grupach maks. 14-osobowych

1

2

Sprawdź poziom swoich kompetencji miękkich

Otrzymasz email z testem, harmonogram treningów oraz regulamin. 

3

4

Pierwszy trening

Przyjdź i rozwijaj swoje kompetencje liderskie. Skonsultuj swoje wyniki testu z naszym specjalistą.

Co zyskujesz?

Uzyskasz fachową informację zwrotną na temat swojej umiejętności prezentacji

Przećwiczysz własną komunikację niewerbalną w czasie wystąpień publicznych

Dowiesz się o skutecznych technikach radzenia sobie z niepożądanymi emocjami oraz tremą

Poznasz sposoby angażowania słuchaczy w Twoje prezentacje

 

 

NASI TRENERZY

Michał Łęgowski

Jest akredytowanym coachem ACC (International Coaching Federation), trenerem umiejętności społecznych i praktykiem biznesowym. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu o profilu absolwenta trenera biznesu, posiadam certyfikację VCC (Vocational Competence Certificate) i NSB (Neuro-lingustic programming in Business). ​

Jego główne zajęcie to pełnienie funkcji prezesa zarządu spółki – firmy szkoleniowej TrainBrain Polska Sp.z o.o. czyli prowadzenie szkoleń. Ponadto jest mówcą zaawansowanym (certyfikat ACS, ALB)Tostmasters International – międzynarodowej organizacji zajmującej się profesjonalnymi przemówieniami publicznymi. Pełni rolę mentora w AIP inkubatory.pl, gdzie pomaga rozwijać się start-upom i ściśle współpracuje z Business Link, prowadząc szkolenia w formule Business Training.

 

Jako przedsiębiorca i biznesmen, wie jak pomagać ludziom w rozwoju osobistym i biznesie. To jego największa pasja od blisko 9 lat. Prywatnie jest ratownikiem WOPR, psychologiem oraz entuzjastą myrmekologii i sportów ekstremalnych.

Aneta Murakowska

Określana przez uczestników szkoleń człowiekiem renesansu, motywacyjnym mówcą, porywa charyzmą, energią, z pasją odkrywa w ludziach ich potencjał i dobre strony. Każdy z warsztatu wychodzi z ogromem inspiracji, motywacji oraz wiary w siebie i swój sukces. Słynie z ogromnej wiedzy, setek biznesowych i osobistych przykładów oraz imponującego doświadczenia. Sama z powodzeniem łączy w swej pracy dokonania artystycznej duszy z temperamentem kierowcy-rajdowca, reporterską przenikliwością i biznesowym talentem.​ 

 

Laureatka wielu branżowych nagród, absolwentka Executive Doctoral Business Administration Polskiej Akademii Nauk Instytutu Ekonomicznego – łączone studia doktoranckie i MBA. Ukończyła poznańską Akademię Muzyczną i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, absolwentka dwóch szkół trenerów, właścicielka własnej szkoły trenerów, pomysłodawca pierwszego w Polsce Klubu Networkingu.

 

Właścicielka firmy CreativeMedia wizerunek-doradztwo-szkolenia, uzyskała dyplom ukończenia kursu RTZ (Racjonalnej Terapii Zachowań), managera zarządzania zasobami ludzkimi, dyplom SPMP – Project Manager, dyplom Instytutu Europeistyki w Warszawie – ukończyła kurs na członków rad nadzorczych spółek skarbu państwa i spółek handlowych, ekspert ds. promocji i kontaktów z mediami, dziennikarz, redaktor, wykładowca; pomysłodawczyni i organizatorka pierwszego w Polsce Klubu Networkingu „Poznań mój biznes”, należy do grona ekspertów Wielkopolskiego Związku Pracodawców Prywatnych.​

Make my mind Sp. z o.o.

KRS: 0000677255, NIP: 7451847771,

REGON: 366168664


Adres:

ul. Fredry 2/5a

61-701 Poznań, Polska

Email: kontakt@makemymind.pl
Tel: +48 507 509 633

Skontaktuj się!

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon